Wyjątkowy Hotel Spa w okolicy Zakopanego | Redyk Ski&Relax

Newsletter

Kamera

Hotel Spa w okolicy Zakopanego

Redyk Ski&Relax zaprasza!

Marzą Państwo, by znaleźć się w miejscu pełnego odprężenia, z dala od zgiełku miasta i trosk dnia codziennego? My znamy takie miejsce – to Hotel Redyk!

Hotel Spa - Zakopane i okolice

Stworzyliśmy dla Państwa przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi i relaksowi - to właśnie nasze hotelowe Spa. Zakopane i okolica dostarczają moc atrakcji, warto więc skorzystać z wieczornego wypoczynku w wygodnych przestrzeniach naszej strefy Wellness po dniu szalonej jazdy na nartach lub trudach górskich wycieczek. Kameralne wnętrza, profesjonalny sprzęt oraz miła i kompetentna obsługa w naszym hotelu są gwarancją relaksu na najwyższym poziomie i w zgodzie z filozofią Spa.

To doskonałe miejsce aby skorzystać z sauny, komory infra red, czy też zabiegów odmładzających i regenerujących. Wakacje to doskonała okazja aby zadbać o siebie dzięki odnowie biologicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów w Spa oraz atrakcji w strefie Wellness - z pewnością będą one dopełnieniem udanego wyjazdu. Hotel Redyk zaprasza!

Zamiast zwykłego hotelu Spa w Zakopanem lub okolicy, wybierz komfortowy Hotel Redyk Ski&Relax!

Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij