Polecamy | Hotel Redyk Ski&Relax

Newsletter

Kamera

Polecamy

1 Forum Zakopane Forum poświęcone tematyce Zakopanego i zakopiańskich atrakcji oraz noclegów. Zapraszamy do korzystania z forum i dzielenia się opiniami.
2 Ludzie Gór Wycieczki, wspinanie i białe szaleństwo z Ludźmi Gór! Przewodnicy Tatrzańscy, Międzynarodowi UIMLA, instruktorzy narciarstwa i wspinaczki. Góry to nasza pasja. Z nami będziesz górą!
3 Ski Suche - Stacja Narciarska Suche Niedaleko naszego ośrodka powstał nowy wyciąg dla narciarzy. Stacja narciarska SkiSuche została otwarta w grudniu 2012r. Funkcjonują tam 3 trasy o średnim nachyleniu 20% i różnicy wzniesień wynoszącej 137 m.
4 Ośrodek narciarski Potoczki w Zębie Tuż obok naszego budynku znajduje się Ośrodek narciarski Potoczki. Są to stoki o łatwym i średnim stopniu trudności o długości 350 m. Trasy narciarskie są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i dobrz oświetlone. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia nart, serwis oraz szkółka narciarska.
5 HotelsCombined.pl
6 Najnowszy i największy tego typu obiekt na Podhalu z licznymi atrakcjami dla dzieci.
Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij