Restauracja - Redyk Ząb

Newsletter

Kamera

Restauracja

Restauracja Redyk została urządzona w dolnej kondygnacji budynku. Eleganckie, utrzymane w jasnych kolorach wnętrze zapewnia przyjemną atmosferę w czasie posiłków. Dodatkowo regionalne obrazy malowane na szkle oraz przepiękna panorama Tatr rozciągająca się z okien sprawiają, że zarówno kolacja w gronie znajomych, rodzinna impreza czy spotkanie biznesowe odbywają się w ciepłej i przyjemnej atmosferze.

Bogate menu, jakie oferuje szef kuchni na pewno zadowoli każdego z naszych Gości. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele specjałów kuchni podhalańskiej oraz tradycyjne dania kuchni polskiej. To co poleca szef kuchni to zupa bryndzowa, gulasz barani oraz wiele innych potraw, dzięki którym można poczuć prawdziwą góralską atmosferę. Na łasuchów czeka kilka wyśmienitych deserów.

Wyjątkowy smak naszych dań doceniło wielu klientów, dzięki czemu otrzymaliśmy m.in. brązową patelnię w konkursie na „Najlepszą knajpę 2011 roku na Podhalu”, wysokie miejsce w rankingu „POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2011” oraz certyfikat "Smaki Podhala" w 2014 roku.

W godzinach porannych zapraszamy na pyszne śniadania z regionalnymi akcentami w formie stołu szwedzkiego. Śniadania są wydawane codziennie w godzinach od 7:30 do 10:30. Od godziny 12:00 mogą Państwo skorzystać z propozycji dań, które zawarliśmy w naszej karcie menu.

Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij