Restauracja | Hotel Redyk Ski&Relax

Newsletter

Kamera

Restauracja

Restauracja Redyk została urządzona w dolnej kondygnacji budynku. Eleganckie, utrzymane w jasnych kolorach wnętrze zapewnia przyjemną atmosferę w czasie posiłków. Dodatkowo regionalne obrazy malowane na szkle oraz przepiękna panorama Tatr rozciągająca się z okien sprawiają, że zarówno kolacja w gronie znajomych, rodzinna impreza czy spotkanie biznesowe odbywają się w ciepłej i przyjemnej atmosferze.

Wyjątkowy smak naszych dań doceniło wielu klientów, dzięki czemu otrzymaliśmy m.in. brązową patelnię w konkursie na „Najlepszą knajpę 2011 roku na Podhalu”, wysokie miejsce w rankingu „POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2011” oraz certyfikat "Smaki Podhala" w 2014 roku.

W godzinach porannych zapraszamy na pyszne śniadania z regionalnymi akcentami w formie stołu szwedzkiego. Śniadania są wydawane codziennie w godzinach od 7:30 do 10:30. Wieczorem zapraszamy na domowe obiadokolacje.

Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij