Pokój 2-osobowy z 1 łóżkiem z widokiem na góry
- maks. 3 osoby
Zapraszamy do wyjątkowego pokoju dwuosobowego z widokiem na góry, gdzie komfort łączy się z niezapomnianym widokiem na górskie szczyty. Komfortowe i urządzone w eleganckim stylu wnętrze z drewnianymi meblami, tworzy ciepłą i przytulną atmosferę. Szerokie, wygodne łóżko zapewnia doskonały wypoczynek, a klimatyzacja pozwala dostosować temperaturę do własnych preferencji. Hotel w Tatrach pozwala na całkowity relaks i odpoczynek.
Pokój został wyposażony w sejf na cenne przedmioty, lodówkę do przechowywania ulubionych napojów oraz zestaw do parzenia herbaty, aby każdy poranek zaczynał się od aromatycznego napoju. Nowoczesna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów zapewnia wygodę i komfort podczas pobytu.
Chwile relaksu umili 32-calowy telewizor LED oraz radio, a największą atrakcją pokoju jest prywatny balkon, z którego można podziwiać zapierające dech widoki na górskie krajobrazy. To idealne miejsce na poranną kawę, romantyczny wieczór czy chwilę odpoczynku po dniu pełnym wrażeń i niezapomniany weekend we dwoje.
Odkryj wyjątkowy urok górskich krajobrazów i zarezerwuj pobyt w pokoju, który łączy luksusowy komfort z bliskością natury.
- Zestaw do parzenia kawy lub herbaty
- Sejf
- Łazienka z prysznicem
- Lodówka
- Ręczniki
- Klimatyzacja
- Zestaw kosmetyków
- Balkon
- Suszarka do włosów
- Internet w pokoju
- TV
- Biurko
- Szafa