Świetnie położony hotel dla rodzin z dziecmi w górach | Redyk Ski&Relax

Newsletter

Kamera

Rodzinne pobyty

Redyk to doskonały hotel dla rodzin z dziećmi w górach!

Polskie góry to świetne miejsce na rodzinne wakacje. To zasługa przede wszystkim niesamowitych szlaków, na których można podziwiać zapierające dech widoki, ale nie tylko! Jest tu także wiele innych atrakcji z którymi warto się bliżej zapoznać. Spacer po Zakopanem, poznawanie lokalnej historii, sport na świeżym powietrzu - to wszystko i więcej czeka na naszych młodszych i starszych Gości.

Atrakcje przez cały rok

Redyk to świetny hotel dla rodzin z dziećmi w polskich górach. Jest tak za sprawą wygodnych pokoi, doskonałej lokalizacji i przyjemnej atmosfery. Położenie w Ząbie koło Zakopanego zapewnia łatwe dotarcie do wszystkich najciekawszych atrakcji Zakopanego i okolicy. Tutaj warto wybrać się na spacer aby podziwiać wyjątkowe góralskie domy, zjeść oscypka, czy też wejść na Gubałówkę. Dzieci będą zachwycone okolicą, która zapewnia wiele wrażeń każdego dnia pobytu! W Hotelu Redyk istnieje możliwość wypożyczenia różnego rodzaju sprzętów, w tym rowerów, które pozwolą poznać jeszcze więcej okolicznych terenów. To także doskonałe miejsce na wyjazd zimą na narty - w okolicy hotelu mieści się kilka atrakcyjnych wyciągów i tras o różnych poziomach trudności.

Wygodnie i przytulnie

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy przestronne i wygodne pokoje w różnych konfiguracjach. Gościom przyjeżdżającym na wakacje z dziećmi polecamy wybór pokoju rodzinnego z widokiem na góry, który będzie odpowiednim miejscem na wypoczynek dla kilku osób. Warto zadbać o swój komfort na wakacjach - wypoczynek po całym dniu wojaży, zabaw i zwiedzania z pewnością najlepiej spędzić w przyjemnej atmosferze pokoi Hotelu Redyk.

Hide text Up
Show text
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close