SPA - Hotel Redyk Ski&Relax Ząb/Zakopane

Newsletter

Kamera

Wellness

Nasza strefa Wellness to miejsce pełne relaksu. Proponujemy Państwu kąpiel w ekskluzywnej wannie z hydromasażem, regenerację w komorze infra red lub oczyszczający seans w saunie. Wszystko to z niezapomnianym widokiem na Tatry i pobliskie wyciągi narciarskie.

Największą atrakcją naszego Wellness jest 5-osobowe jacuzzi, które zostało umiejscowione tuż przy oknach. Jest to wysokiej klasy wanna posiadająca unikalną funkcję Moto-Massage - wirująca dysza, która porusza się w płaszczyźnie pionowej, wzdłuż pleców zapewnia masaż całego kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu wieloetapowego procesu filtracji, woda jest zawsze czysta i bezpieczna dla użytkowników. Do zapewnienia odpowiedniej jakości wody stosujemy aż 5 różnych metod jej czyszczenia: podwójna filtracja mechaniczna, ozonowanie, dezynfekcja jonami srebra, naświetlanie promieniami UV, dezynfekcja chemiczna.

Sauna fińska wyposażona została w profesjonalny piec Harvia posiadający funkcję parowania. Dzięki temu możemy w łatwy sposób zamienić saunę suchą na tzw. biosaunę. Jest to odmiana sauny fińskiej o niższej temperaturze i zwiększonej wilgotności. Jasne, osikowe drewno oraz światło z lamp do koloroterapii powodują, że seans w saunie staje się prawdziwym odpoczynkiem dla ciała i umysłu.

Osoby, które nie lubią wysokich temperatur mogą skorzystać z komory infra red. Jest to sauna nowej generacji, gdzie zamiast tradycyjnego pieca zastosowano promienniki podczerwieni, penetrujące skórę do głębokości 4 cm. Seanse w saunie na podczerwień przynoszą bardzo dobre rezultaty lecznicze w różnych dolegliwościach.

Strefa Wellness jest czynna w godzinach od 11:00 do 22:00. Goście naszego hotelu mają możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy od godziny 11:00 do godziny 19:00. W pozostałych godzinach wejście jest płatne wg cennika.

  Od osoby Na wyłączność
JACUZZI 12 zł / 30 min.
2 zł / 5 min.
MAX 4 OSOBY
30 zł / 30 min.
5 zł / 5 min
MAX 5 OSÓB
SAUNA 15 zł / 30 min.
2,50 zł / 5 min.
MAX 3 OSOBY
36 zł / 30 min.
6 zł / 5 min.
MAX 4 OSOBY
KOMORA IR 9 zł / 30 min.
1,50 zł / 5 min.
Dzieci do 3 lat
Dzieci do 12 lat
GRATIS
½ ceny

Informacje dodatkowe:

Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij