Regulamin - Redyk Ząb

Newsletter

Kamera

Regulamin

 1. Opiekunem, doradcą i informatorem naszych Gości jest Recepcja hotelowa. Recepcja jest czynna całą dobę.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 12:00 w dniu wyjazdu.
 3. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłosić w recepcji do godz. 10.00. W miarę istniejących możliwości postaramy się je spełnić.
 4. W przypadku nie określenia czasu pobytu przez najmującego przyjmuje się, że pokój wynajęty został na jedną dobę.
 5. W Ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godz. 22:00 do godz. 7:00.
 6. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie pokoi hotelowych przed godz. 22:00.
 7. Zachowanie Gości korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych osób. Obiekt może odmówić przyjęcia Gości w stanie nietrzeźwym lub zakłócających swoim zachowaniem spokój innych Gości.
 8. Ośrodek nieodpłatnie oddaje w użytkowanie na czas pobytu, a Gość wypożycza do własnego, osobistego użytku odbiornik radiowy i telewizyjny.
 9. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Ośrodka powstałe z ich winy lub z winy odwiedzających ich osób.
 10. Przed każdorazowym opuszczeniem Ośrodka prosimy o zamknięcie okien i drzwi pokoju i pozostawienie klucza w recepcji. Za zgubienie klucza obowiązuje opłata 50 zł.
 11. Ośrodek ponosi ograniczoną odpowiedzialność za kosztowności, pieniądze i inne przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju hotelowym.
 12. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie, bądź utratę samochodu lub innego pojazdu mechanicznego pozostawionego na hotelowym parkingu.
 13. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez Gościa (na jego koszt). W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji Ośrodek przechowa te przedmioty przez 1 miesiąc.
 14. Sprzątanie pokoi odbywa się każdego dnia w godz. od 10:00 do 16:00. Na życzenie Gości całkowita wymiana bielizny pościelowej dokonywana jest po trzecim noclegu.
 15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe nie zezwala się na używanie w pokojach hotelowych własnych: żelazek, grzałek, grzejników itp.
 16. W przypadku zauważenia pożaru należy o tym fakcie powiadomić bezzwłocznie recepcjonistę lub innego pracownika Obiektu, a następnie ewakuować się zgodnie z oznaczeniami ewakuacyjnymi wskazującymi kierunki dojść i wyjść ewakuacyjnych.
 17. W całym Obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Palenie jest dozwolone na zewnątrz budynku lub na balkonie.
 18. Ośrodek nie akceptuje zwierząt.
 19. Obiekt może odmówić przyjęcia na przechowanie bagażu nie posiadającego cech bagażu osobistego.
 20. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która nie stosuje się do zaleceń niniejszego Regulaminu.
Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij