Termy | Hotel Redyk Ski&Relax

Newsletter

Kamera

Termy

Podhale to nie tylko wycieczki po górskich szlakach Tatr, ale również liczne atrakcje, które zapewniają nam okoliczne miejscowości w postaci basenów termalnych i Aquaparków.

Wody termalne, a zwłaszcza niektóre związki chemiczne w nich zawarte, powodują znaczną poprawę komfortu psychicznego, obniżają stres, stabilizują system nerwowy, przywracają wewnętrzny spokój i poprawiają ogólną kondycję psychofizyczną . Dodatkowo wody termalne regenerują gospodarkę hormonalną organizmu, znacznie poprawiają przemianę materii, łagodzą bóle głowy i stawów oraz zdecydowanie przyspieszają rekonwalescencję po zabiegach i przebytych schorzeniach. Jednym słowem, regularne zażywanie kąpieli w basenach termalnych znacznie poprawia warunki psychofizyczne, co w konsekwencji wpływa na długość i styl życia człowieka.

Bogactwo naturalne ziemi podhalańskiej umożliwiło powstanie obiektów oferujących zdrowotne i relaksujące właściwości wód termalnych, są to: Aquapark w Zakopanem, Termy Podhalańskie w Szaflarach, Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej, Terma w Chochołowie, Terma w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Terma Białka w Białce Tatrzańskiej.

W ośrodkach termalnych można też skorzystać z licznych zabiegów poprawiających urodę, zażyć kąpieli w jacuzzi lub saunie albo odpocząć w pokoju relaksacyjnym.

Ciesząc się zatem pięknem otaczającej nas przyrody warto wzbogacić swój pobyt na Podhalu o wizytę w jednym z basenów termalnych. Wypoczynek w ciepłej wodzie to godna uwagi propozycja na zimniejsze dni – takie rozwiązanie spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość zakupienia biletów bez zbędnych kolejek i formalności.

Schowaj treść Do góry
Pokaż treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij