Wyjątkowy hotel z widokiem na góry | Hotel Redyk pod Zakopanem

Newsletter

Kamera

Hotel Redyk Ski&Relax ***

Hotel Redyk Ski&Relax ***

Zaciszny hotel z widokiem na góry

Ząb | Zakopane | Tatry

"Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce - 1023 m n.p.m."

Zapraszamy do zacisznego hotelu pod Zakopanem w najwyżej położonej miejscowości w Polsce. Hotel Redyk Ski&Relax*** to obiekt usytuowany we wsi Ząb, która wznosi się aż 1023 m n.p.m. Malownicze widoki otaczają nasz hotel ze wszystkich stron. Zakopane zaczyna się zaledwie kilka kilometrów dalej, a więc Hotel Redyk Ski&Relax*** stanowi doskonałą alternatywę dla pełnych zgiełku hoteli i pensjonatów w centum Zakopanego.

Wygodny hotel pod Zakopanem

Wystrój i wyposażenie wnętrz, jakie Państwu oferujemy to kwintesencja komfortu i piękna. Pobyt w naszym hotelu z widokiem na góry będzie dla Gości niezapomniany i z pewnością pozostawi wiele ciepłych wspomnień. Dla osób szukających hotelu pod Zakopanem, w samym sercu Tatr, Hotel Redyk będzie najlepszym wyborem. To doskonała baza wypadowa dla wszelkiego rodzaju turystycznych aktywności.

Aktywność i relaks

Hotel Redyk Ski&Relax*** to również miejsce, gdzie nasi Goście mogą odprężyć się na wiele sposobów w naszej bogato wyposażonej strefie relaksu. Zachwycające Tatry zachęcają natomiast do pieszych i rowerowych wędrówek po najpiękniejszej części najwyższych gór Polski. Dzięki świetnej lokalizacji hotelu pod Zakopanem można spędzić wyjazd na wiele sposobów - wypoczywając z widokiem na góry lub wybierając ulubione aktywności na świeżym powietrzu.

Malownicza panorama Tatr – od Hawrania po Giewont oraz doskonałe położenie sprawiają, że Hotel Redyk Ski&Relax*** to miejsce inne niż przeciętny hotel czy pensjonat. Zakopane to także mekka narciarzy, dla których tuż obok hotelu uruchamiamy zimą 3 wyciągi. W promieniu 10 km można natomiast odwiedzić aż 10 dużych stacji narciarskich.

Szukasz idealnego hotelu z widokiem na góry?

Wybierz Hotel Redyk - hotel pod Zakopanem, gdzie zakochasz się w Tatrach!

Schowaj treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij